MOBİL YÖNETİM SİSTEMİ

Mobil Yönetim Sistemi

DİA Mobil, Sıcak Satış, Soğuk Satış, Depo Sayımı, Yönetimsel İşlevler gibi faaliyetlerin endüstriyel el terminalleri, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden kolaylıkla yapılabilmesine olanak sağlayan, işletmeye mobil özgürlük kazandıran bir çözümdür. Android ve iOS işletim sistemine sahip tüm cihazlar DİA Mobil tarafından desteklenmektedir.

mobil-sistem

DİA Mobil Program sayesinde işletmeler satış personelleri ile online fatura kesme özgürlüğünü yaşıyor, işlemlerini hızlı ve pratik bir şekilde tamamlıyor ve işletme verimliliğini arttırıyor. Sadece satış personelleri değil tüm kullanıcılarınız cep telefonlarından veya tabletlerinden sisteme bağlanıp stok durumu, müşteri veya tedarikçi bakiyeleri hakkında raporlara anında ulaşabiliyorlar.

Android ve iOS ile sorunsuz çalışabilmesi
Barkod ve seri takibi
Depo mal kabul
Sıcak&Soğuk satış
Rota takibi
Depo sayımı
Görev Takip Sistemi
Müşteri ilişkileri Yönetimi ( CRM )
Servis Hizmet Yönetimi
Rapor Görüntüleme ve Yazdırma
Genel Özellikleri – Avantajları
Akıllı Cep Telefonlarınız ve Tabletleriniz ile DİA Mobil üzerinden DİA Sistemi ile entegrasyon sağlayabilirsiniz.
Google Play ve Apple Store üzerinden indirebileceğiniz DİA Mobil Android ve iOS Uygulaması hazır kullanımdadır.
Malzeme Tanımları, Cari Hesap Tanımları, Kampanyalar, Özel Kodlar gibi bir çok tanım DİA Mobile hızlı ve sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilir.
Pratik ve hızlı kullanım için tasarlanmış mobil arayüzler sayesinde uygulamayı hiç bir eğitim almadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Akıllı cihazınıza tanıttığınız bluetooth ve wi-fi yazıcılar üzerinden sipariş veya fatura gibi çıktılarınızı DİA üzerinden tanımladığınız tasarım üzerinden rahatlıkla alabilirsiniz.
Android İşletim Sistemi yüklü Endüstriyel El Terminalleri her geçen gün daha yaygın bir şekilde farklı kanallar vasıtası ile erişilebilmektedir. Saha kullanımı için uygun olan bu cihazlar hem barkod okuyucu hem de kamera içermektedirler. Akıllı cep telefonları ve tabletler ise sadece kamera içermekte barkod okuma işlemini ise ekstra bluetooth barkod okuyucular ile yapabilmektedirler. Bu cihazlarda yer alan kameralar üzerinden barkodların okutulabilmesi DİA Mobil uygulamasında sağlanabilmektedir. Cihazlarda yer alan kameraların focus özellikleri kamera barkod okuyucu performansını etkileyebilmektedir. Çok yoğun barkod okuma işlemi yapan işletmeler mutlaka uygulamayı kullanacakları cihaz ile test etmelidirler.

WhatsApp
ARAYIN